זוכות וזוכים בשנת 2013


  • "מעבר לים הגדול" – רוני היימברג מבי”ס יהלום, שוהם
  • "נבל" – שירז כץ מחט”ב רוגוזין, קרית אתא
  • "חושבים שלום" – טל כהן מבי”ס אליאנס, תל אביב
  • "בתים ומבטים על שורשיי" – תומר טיאר מחט”ב דנצינגר, קרית שמונה
  • "תולדות משפחתי בארון בגדים" – זוהר עמר ממקיף עירוני ד’ ע”ש יצחק רבין, אשקלון
  • "קופסת זיכרונות משפחתיים" – ענבל ולינוי יוסף מחט”ב אחד העם, פתח תקווה
  • "בית הסב" – רואי דוידי מישיבת בני עקיבא ימ”ה, אלקנה
  • "בית-שורשים" – מתנאל קונבסקי ממקיף ז’, אשדוד
  • "עץ השורשים שלי" – דניאלה אבנרי  מבי”ס אורט יד ליבוביץ, נתניה
  • "פיסת מידע" – לטם שירצקי מביה”ס הרב תחומי רמות, באר שבע
  • "סבא רבא שלי, משה אבידור" –  נעם לרנר מחט”ב אילן רמון, כוכב יאיר
  • "עץ המשפחה שלי" – נועה שיק מחט”ב אילן רמון, כוכב יאיר
  • "הלפיד" – אילן טרוצמן מבית ספר אבן גבירול, מדריד, ספרד

 

  • "משפחה בקופסה" – עילי נחמן  מחוף השרון, שפיים
  • "הבבושקות" – יעל מאייר מבית ספר חיים ויצמן, סאן חוזה, קוסטה ריקה
  • "הבה נשחק!" – סינתיה חיניץ מגידין מבית ספר תרבות ,מקסיקו סיטי, מקסיקו
  • "תיאטרון החיים" – דפנה סטופנמאכר סטיסין מבית ספר אבן גבירול, מדריד, ספרד
  • "מסע לשורשים" – דניאלה פסקוביץ’ ברנר מבית ספר ישראליטה, מונטריי, מקסיקו
  • "מסורת משפחתי" – דן שפר מבית ספר תרבות, בואנוס איירס, ארגנטינה
  • "חאלב, דמשק, צפת, מקסיקו" – איסודרו אשר מסרי מבית ספר אור החיים, מקסיקו סיטי
  • "העגלה" – אלברט זוננה גינזבורג מבית ספר יבנה, מקסיקו סיטי, מקסיקו
  • "בית=משפחה" – אמנדה שרף מבית ספר חיים וייצמן, סן חוזה, קוסטה ריקה
  • "הכינור" – אמיר שרנוביץ’ שוורץ מבית ספר תרבות, מקסיקו סיטי, מקסיקו
  • "כעת אני שמה לב שאינני לבד" – שנון שכטר מבית ספר חיים וייצמן, סאן חוזה, קוסטה ריקה

  • "חי" – ג’יאני מזרחי מסן דייגו ג’ואיש אקדמי, קליפורניה, ארה”ב
  • "קופת הצדקה" – דארן קליין מסן דייגו ג’ואיש אקדמי, קליפורניה, ארה”ב
  • "אשכול ענבים" – קורל בניאורושווילי מZPC , וינה, אוסטריה
  • "פרויקט עץ מורשת" – גראנט וודמן מ BAJE , בוסטון, ארה”ב
  • "הכל פתוח" – אליס טיקר מבי”ס ליכטיגפלד, פרנקפורט, גרמניה
  • "מגילת חיי" – נועה קרנץ מבי”ס ליכטיגפלד, פרנקפורט, גרמניה
  • "אילן יוחסין של בתי כנסת" – ברנדון רבינוביץ’ משארית ישראל, אטלנטה, ג’ורג’יה, ארה”ב
  • "קול השופר" – גבריאלה דוואק מישיבת הלל, ניו ג’רזי, ארה”ב
  • "חופה" – נח ברוורמן מבי”כ בית אל, אילינוי, ארה”ב
  • "פאזל החיים" – ג’סי בן ארי בלפר מביאליק קולג’, מלבורן, אוסטרליה
  • "חוויות מסע" – ג’ורדון פוקס מהלל אקדמי, טמפה, פלורידה, ארה”ב
  • "רכבת, כדורגל וקצת מזל" – ג'סי ריבמן מבית כנסת שערי תפילה, ניו ג'רזי, ארה"ב

 

זוכות וזוכים בשנת 2012


• אביב קזס מבית הספר הריאלי, חיפה

• יונה ברודר מביה"ס דרך אבות, אפרת

• אלון מזור מביה"ס אורט אפרידר, אשקלון

• אופק כהן מביה"ס רוגוזין, קריית אתא

• עדית גינדלר מביה"ס אורט ליבוביץ', נתניה

• שיר ושני קמיניץ מביה"ס אליאנס, ת"א

• תמרת טיאר מביה"ס דנצינגר, קריית שמונה

• נועה איתן מביה"ס הרצוג, חולון

• בר כחלון מחטה"ב הנגיד, הרצליה

• נבו-גוני-נגה אפק מבית הספר תיכון רבין, אילת

• הדר עטרה טפר מבית הספר מקיף ז', אשדוד

• ביה"ס "ישראל", מונטריי, מקסיקו

• ביה"ס "אור החיים", מקסיקו סיטי, מקסיקו

• עילי לנדס מבית הספר חוף השרון, שפיים

• אופק לוי מבית הספר "רוגוזין", קרית אתא

• עמית ברח"ד מחטה"ב יונתן נתניהו, אורט קרית מוצקין

• ביה"ס "אילן רמון", כוכב יאיר- צור יגאל

• אולפנת צביה, הרצליה

• אלן גאליקוט מהאקדמיה היהודית בסן דייגו, קליפורניה, ארה"ב

• סיליה כהן מ"ישיבת הילל", ניו ג'רזי, ארה"ב

• נורית סטיינקולר מביה"ס "חיים ויצמן" בסן חוזה, קוסטה ריקה

• ביה"ס בית שרגא, אלבני, ניו יורק, ארה"ב

• ג'יקוב גרוסמן מביה"ס "הילל" בטמפה, פלורידה, ארה"ב

• אריאלה סטיין מהאקדמיה העברית, מיאמי, פלורידה, ארה"ב

 

• תומאס שאול מביה"ס "תרבות", בואנוס איירס, ארגנטינה

• פאולה דימרמן מביה"ס "חיים ויצמן", בואנוס איירס, ארגנטינה

• יעקובו סופר פרסניסקי מביה"ס העברי "תרבות" במקסיקו סיטי, מקסיקו

• שרון סטיינברג מביה"ס "יבנה" במקסיקו סיטי, מקסיקו

• אברהם ישראל מביה"ס "אבן גבירול"במדריד, ספרד

• זאקרי סטיין מביה"ס "ביאליק" במלבורן, אוסטרליה

• אנדרי ארוין מביה"ס הדתי יודישון בדיסלדורף, גרמניה

 

זוכות וזוכים בשנת 2011


  • יובל כץ מבית הספר "רוגוזין" בקריית אתא
  • אילן רם סלפטי ממקיף ו' בבאר שבע
  • לאה בלום מבית הספר "סמדר" בהרצליה.
  • סהר דניאל מבית הספר "דנצינגר" בקריית שמונה
  • קרן קלינסקי מבית הספר "עתידים" בהוד השרון
  • נעה יניב מבית הספר "חוף השרון" בשפיים
  • עומר דנינו ממקיף ט' באשדוד
  • עמית מן מבית הספר "עתידים" בהוד השרון
  • שחר הררי מבית הספר "אורט יד ליבוביץ" בנתניה
  • צליל שפיצר מבית הספר "דגן" בקריית חיים
  • אופק אברהם מבית הספר "עתידים" בחולון
  • עדי זהר מבית ספר ע"ש מנחם בגין בגדרה
  • סהר ניצן מתיכון ע"ש רבין באילת
  • פואד טוביה מבית הספר "דנציגר" בקריית שמונה
  • ניקול זעפרני מבית הספר "אבן גבירול" במדריד, ספרד
  • אנדריאה קידר מבית הספר "חיים וייצמן" בסן חוזה, קוסטה ריקה
  • רייכמן פוליקר אנריקה
  • לב שיינברג אדוארדו
  • גולדברג בֵקְמַן אַלָן
  • אֵפטֵר וולפוביץ גבריאל
  • קוגן זיידמן אריאל
  • סילביה גלנטה מהאקדמיה היהודית של סן דייגו, קליפורניה, ארה"ב
  • מכללת "ביאליק" במלבורן, אוסטרליה
  • האקדמיה העברית במחוז נסאו ניו יורק, ארה"ב

 

  • גבריאלה גַבור מבית הספר מורל ולוסס בקרקאס, ונצואלה
  • דנה זיידנברג מבית הספר "יונה" בבואנוס איירס, ארגנטינה
  • מנואל סמולקין מבית הספר "אבן גבירול" במדריד, ספרד
  • ויויאן סרדני הירשברגר מבית הספר היהודי בברנקויליה, קולומביה
  • פאולינה אלטר סבח מבית הספר היהודי בסנטיאגו, צ'ילה
  • בית הספר "תרבות" בבואנוס איירס, ארגנטינה
  • בית הספר "יבנה" במקסיקו סיטי, מקסיקו
  • בית הספר "אור החיים" במקסיקו סיטי, מקסיקו

זוכות וזוכים בשנת 2010


  • גל אביזמל מביה"ס יהלום שורש-שוהם
  • בן אבנון מביה"ס סמדר, הרצליה
  • איתן אופלין מביה"ס אורט, מקסיקו
  • גלית אבאיוב אזולאי מביה"ס מורל ולוסס, ונצואלה
  • רוני איתן מביה"ס בן צבי, קריית אונו
  • לינדה אשכנזי מביה"ס מגן דוד, מקסיקו
  • יעל גבריאל בוטבול מביה"ס חיים וייצמן, קוסטה ריקה
  • עדן ביטון מאולפנת אבן שמואל
  • נועם בנעים מתיכון מרחבים
  • גל גולן מביה"ס רוגוזין, קרית אתא
  • טלי גרינהאוז מביה"ס חיים וייצמן, קוסטה ריקה
  • נועה גרינקר מבית החינוך המשותף חוף השרון-קיבוץ שפיים
  • רון דור מביה"ס "אורט ליבוביץ", נתניה
  • דור דותן מחטה"ב אלון, חולון
  • דניאל מוראד וייס מביה"ס תרבות, מקסיקו
  • ניצן זגורי ממקיף ט', אשדוד
  • אלה חאווינה מביה"ס 170, חארקוב, אוקראינה
  • אופק טיקוצקי מחטה"ב עתידים, הוד השרון
  • גווידו יואל יוז'נובצקי מביה"ס בית אל, בואנוס איירס, ארגנטינה
  • ונסה כהן מביה"ס מורל ולוסס, ונצואלה
  • אופיר לוטם מהריאלי העברי, חיפה
  • אופל לוי מחטה"ב עתידים, חולון
  • אסמרה מלסה מאולפנית שחם, קריית אתא
  • גווידו מריאנוף מביה"ס ביאליק, סנטה פה, ארגנטינה
  • אלון נוי מתיכון אזורי, גדרה
  • סטניסלב סגל מביה"ס גשר, סמארה, רוסיה
  • ז'קלין לניאדו סוטון מביה"ס עתיד, מקסיקו
  • רוסי סקאל מביה"ס אור החיים, מקסיקו
  • מעיין עדין מביה"ס סמדר, הרצליה
  • ניצן עזריאל ממקיף ג', אשדוד
  • דניאל שטיין פירמן מביה"ס יבנה, מקסיקו
  • מוריה פנקר ממקיף ח', באר שבע
  • חוליאן אריאל עציון קפלן מביה"ס ביאליק, בואנוס איירס, ארגנטינה
  • מתן רביב מביה"ס אורט ע"ש יצחק רבין, גן יבנה
  • קמילה אילנית שפר מביה"ס תרבות, בואנוס איירס, ארגנטינה
  • ארתור אברמינוביץ מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • אנטונינה אלישבע מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • נעמי ארבלי מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • יאן מילרוד מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • דניאל צ'רננקו מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • נטשה קונסטנטינידיס מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • מריה קופרישנקו מבאדן קרלסרוהה, גרמניה
  • ביה"ס אורט 2 מבואנוס איירס, ארגנטינה
  • ביה"ס הספרדי במקסיקו
  • ביה"ס איבן גבירול במדריד, ספרד

זוכות וזוכים בשנת 2009


  • ברנרד גמפל בראון, מורל ולוסס, ונצואלה
  • תמרה אולשטיין, בית אל, ארגנטינה
  • שנטל רויטמן, ביאליק דווֹטו, ארגנטינה
  • מישל פונסקי, ביה"ס היהודי במקסיקו
  • אריאלה אביגדור שטראוס, יבנה, מקסיקו
  • אור מיקנובסקי, תיכון "בגין", אילת, ישראל
  • עדן אריאלי, חטהב"נ אורט דפנה, קרית ביאליק, ישראל
  • מילנה נובחוב, מקיף כללי אמית גוטוירט, שדרות, ישראל
  • יובל הלוי, תיכון אזורי גדרה, ישראל
  • דניאל טל, המתמיד, רמת גן, ישראל
  • ירדן פדר, "אלדד", רמת פולג, נתניה, ישראל
  • מאי הברמן, מקיף ז', רמות, ישראל
  • מאי הברמן, מקיף ז', רמות, ישראל
  • עמית ביטון, מקיף ט', אשדוד, ישראל
  • עמית גל, תיכון "רבין", אילת, ישראל
  • בר חפר, חטהב"נ ע"ש שלמה פיינשטיין, פתח תקוה, ישראל
  • איתי קעטב, אורט חולון, ישראל
  • ג'יזל אופלין גרינברג, ביה"ס היהודי במקסיקו
  • קים סט, תיכון ח' באר שבע, ישראל
  • טל ישראלי, מדעים ואמנויות מקיף כללי, אופקים, ישראל
  • אופיר ממן, "רעות", ירושלים, ישראל
  • עומר בקלר, דקל וילנאי ב', מעלה אדומים, ישראל
  • תמיר חזני, חטהב"נ יד-גיורא, הרצליה, ישראל
  • קטלינה בראון, תרבות, ארגנטינה
  • לוקס מזרחי גארסיה, יונה חי, ארגנטינה
  • דקל עידן, דקל וילנאי, מעלה אדומים, ישראל
  • שמואל בן שמעון, אורט מעלה, טבריה, ישראל
  • אשר שוקרון בנוואליד, איבן גבירול, ספרד
  • שרה שטיינברג אופלין, "הבריאו ספרדי", מקסיקו
  • דניאל דוד, תיכון למדעים "על"ה", הרצליה, ישראל
  • יעל חורי, חטהב"נ ברנר, פתח תקוה, ישראל
  • מיכל לאון, כפר סילבר – חינוך התיישבותי, אשקלון, ישראל
  • נטע לוי, "הבילויים", רמת גן, ישראל

 

  • אושרת רודשטיין, נופרים, טבריה, ישראל
  • ניר דדון דנציגר, קריית שמונה, ישראל
  • אביה אשריאן, דנציגר, קרית שמונה, ישראל
  • חיימה שמואל ישראל, איבן גבירול, ספרד
  • ליז בציס, אורט רמות, ירושלים, ישראל
  • דליה פקר, שלום עליכם, ארגנטינה
  • סוזן ס. גרזון זיגלבוים, מורל ולוסס, ונצואלה
  • אושר לופו, עתידים, אור עקיבא, ישראל
  • יגאל חומשטיין וילק, ביה"ס היהודי מקסיקו
  • הדס אגמי, חטהב"נ ע"ש "רבין", גבעת זאב, ישראל
  • הילי דוד, עין כרם, ירושלים, ישראל
  • רחל טורקי קסב, עתיד, מקסיקו
  • גבריאל אונגר פינטו, ביה"ס חיים ויצמן, צ'ילה
  • תומר גרבינר, תיכון מקיף ע"ש גולדווטר, אילת, ישראל
  • ונסה Troice, בית הספר היהודי, מקסיקו
  • אור אברהם, תיכון מקיף ע"ש זינמן, דימונה, ישראל
  • אלברטו אברהם אשכנזי, עתיד, מקסיקו
  • אלחנדרו פרוינדליך דויטש, ביה"ס חיים ויצמן, צ'ילה
  • יגאל אפלבאום, ביה"ס חיים ויצמן, צ'ילה
  • שחר גוטמן, עירוני א',מודיעין, ישראל
  • איתי ויהונתן ספוזניק, המנחיל, רמת גן, ישראל
  • שרי ואיבון לובטון חיאטי, מגן דוד, מקסיקו
  • מיקאל זרח, הגפן, ר"ג, ישראל
  • אסף חינגלי, עליות, ר"ג, ישראל
  • בר שריר, החורש, זיכרון יעקב, ישראל
  • יובל שאנן, בן גוריון, הרצליה, ישראל
  • קורן שריג, חטהב"נ ע"ש שמואל הנגיד, הרצליה, ישראל
  • חיימה רייכמן פוליקן, ביה"ס הספרדי, ספרד
  • ליילה פוקורסקי, תרבות, ארגנטינה
  • ליילה פייגין, ביאליק דווֹטו, ארגנטינה
  • שני פקטור , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל
  • יהונתן מי-טל, בי"ס מרחבים, קרית החינוך מרחבים, ישראל
  • רון טננבאום, ביה"ס החקלאי מקווה ישראל, תל אביב, ישראל

 

  • עמית וניב שקד , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל
  • ניר פנקלשטיין , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל
  • נועה ניר , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל
  • נטע גולן, אולפנת צביה, הרצליה, ישראל
  • עדי גורה, אולפנת צביה, הרצליה, ישראל
  • אביטל פורטינסקי , אולפנת צביה, הרצליה, ישראל
  • אליזבטה קיריצ'נקו, ביה"ס 144, דנייפרופטרובסק, אוקראינה
  • יורי סיינקו, ביה"ס 144, דנייפרופטרובסק, אוקראינה
  • דנית ויינרוב, מורל ולוסס, ונצואלה
  • מרים שייכטמן, ביה"ס י.ל. פרץ החדש, מקסיקו
  • סנדרה שוקרון אלפון, איבן גבירול, ספרד
  • טני הימלפרב, ביה"ס י.ל. פרץ החדש, מקסיקו
  • לנין ייבגני, ביה"ס 132, בלרוס
  • אליוט נידם שוורץ, איבן גבירול, ספרד
  • מרינועה בנדהן ישראל, איבן גבירול, ספרד
  • עדן דרבקין, חטהב"נ נופר, נהריה, ישראל
  • ליאור נעלי, רוגזין ב', קרית אתא, ישראל
  • שיר ויובל זהבי, חטהב"נ "גוונים", ראש העין, ישראל
  • חן שינה, ביה"ס שאול אביגור, רמת גן, ישראל
  • חן בגיזדה, חטהב"נ ע"ש פיינשטיין, פתח תקוה, ישראל
  • יוגב מלכה, "עתיד", רמת גן, ישראל
  • טל אבו, מקיף ה', אשדוד, ישראל
  • פז בר שלום, עירוני ג', תל"י, ירושלים, ישראל
  • יובל דהן, חטהב"נ אורט דפנה, קרית ביאליק, ישראל
  • אבי רובין, מקיף ו', אשדוד, ישראל
  • איתי איזדנבוד, ביה"ס הריאלי, חיפה, ישראל
  • יותם פסן, ליאו באק, חיפה, ישראל
  • אור ליליאן, אורט יד ליבוביץ, נתניה,ישראל

זוכות וזוכים בשנת 2008


  • יונתן כהן בארי, ונצואלה
  • דניאל סרוסי, רמת גן
  • פאול ביסטרה טאיפלד, מקסיקו
  • אלברטו מיה דאנה, מקסיקו

  • דמיטרי קוזצ'קוב, אוקראינה
  • שובל מויאל, דימונה
  • בן חג'ג', פתח תקוה
  • אלקסיה ותמרה חוסידמן, מקסיקו
  • גבריאל דולינקו, ארגנטינה
  • אילין גלמן, צ'ילה
  • נועם דרורי, קריית ביאליק
  • שושנה מנחימוב, אור עקיבא
  • עדן צחורי, נתניה

זוכות וזוכים בשנת 2007


  • רונית קליינפינגר בוכוולטר, ביה"ס החדש ע"ש י.ל. פרץ, מקסיקו
  • שרון פונסקי, איזראליטה, מקסיקו
  • אדולפו פרחי, מגן דויד, מקסיקו
  • גבריאל אזולאי, איבן גבירול, מדריד, ספרד
  • מקסימו בוסקי, תרבות, בואנוס איירס, ארגנטינה

  • יעל מקיאס, איבן גבירול, מדריד, ספרד
  • דליה לוין, איבן גבירול, מדריד, ספרד
  • שרון רוזנבאום, תרבות, מקסיקו
  • קרן נחמה נחומזון, ישיבה קולג', דרום אפריקה
  • דן שומשטיין וילד, ביה"ס היהודי, מקסיקו

  • אביגיל קלדרון, ביה"ס יבנה, מקסיקו
  • דניאלה לייפרמן, ביה"ס עתיד, מקסיקו
  • ז'קלין לוי, ביה"ס הספרדי, מקסיקו
  • גבריאלה בנג'מין, מורל ולוסס הרצל-ביאליק, קרקאס, ונצואלה
  • קלרי ואחנין, מורל ולוסס הרצל-ביאליק, קרקאס, ונצואלה

זוכות וזוכים בשנת 2006


  • ברק דראל, חטיבת-הביניים "גוונים", ראש העין
  • מאיה רוסה,בית-הספר "עתיד", מקסיקו סיטי, מקסיקו
  • סופיה רחמילוב, חטיבת-הביניים "עמל", אופקים
  • מריאנה ויינשטוק, בית-הספר "תרבות", מקסיקו סיטי, מקסיקו
  • שחף דהרי, חטיבת-הביניים "שרת", נתניה
  • נטלי אנדיבו סוטון, בית-הספר "תרבות", מקסיקו סיטי, מקסיקו

 

 

  • ניקול פיינהולץ טוביאס, בית הספר העברי-ספרדי, מקסיקו-סיטי, מקסיקו
  • אביהו וליהי דויטש, בית-הספר האזורי בית ברל
  • אביב פרנקל, חטיבת-הביניים "אורט ליבוביץ'", נתניה
  • אביב אדגה, חטיבת-הביניים רוגוזין ב', קריית אתא
  • זהר כץ, חטיבת-הביניים "גוונים", ראש העין

 

  • יונתן בריילובסקי, בית-הספר ע"ש י.ל. פרץ, מקסיקו-סיטי, מקסיקו
  • דניאלה סמיד, "יידישע שולע", מקסיקו-סיטי, מקסיקו
  • אגי קרקובסקי פלגמן, בית הספר היהודי, מקסיקו-סיטי, מקסיקו
  • חטיבת-הביניים "אורט ליבוביץ'", נתניה
  • ישיבה קולג', יוהנסבורג, דרום-אפריקה
  • בית-הספר "מורל ולוסס", קרקאס, ונצואלה

זוכים וזוכות בשנת 2002


  • רונן רייס, תל"י, הוד השרון
  • עדיה פיש, ביה"ס גוונים, ראש העין
  • רן יוריסט, רוגוזין ב', קריית אתא
  • יוסי רובין, אורט ליבוביץ, נתניה
  • קרולינה פרידה דישי בנגיו, ביה"ס היהודי, קרקאס, ונצואלה
  • אור נוימן, ביה"ס בן גוריון, הרצליה
  • אדם דורנבאום, ביה"ס הספרדי, מקסיקו
  • שרון עבאדי, מורל ולוסס הרצל-ביאליק, קרקאס, ונצואלה
  • ג'ייד וידרגאוז, ישיבה קולג', יוהנסבורג, דרום אפריקה

 

  • מרים שרת, אולפנת אורות, מודיעין
  • קרן חיימוביץ', ביה"ס היהודי, מקסיקו
  • עליזה גורודובסקי רוזנפלד, ביה"ס היהודי, מקסיקו
  • ביה"ס חיים נחמן ביאליק, סנטה פה, ארגנטינה