בית התפוצות מזמין אתכם למסע מרתק בעקבות סיפורו הייחודי של העם היהודי המוצג בתצוגה הממחישה את חיי הקהילות השונות ונוגעת ברגעים מחיי העם היהודי ב-2000 שנות חוויה יהודית בתפוצות. הסיורים חושפים את המבקרים לעולם התרבותי, לחיי המשפחה, ליוצרים ואמנים יהודים בדרך מרתקת וייחודית לבית התפוצות. ניתן לבחור סיור מתוך הרשימה המוצעת או להזמין סיור מיוחד המותאם לקבוצה. 

סיור כללי 


סיור בתצוגת הקבע של המוזיאון. התצוגה, המשתרעת על פני שלוש קומות, מציגה לנו את סיפורו של העם היהודי בצורה הייחודית לה.  אורך הסיור כשעה וחצי.

יצירת קשר


טלפון 03-7457808

מייל: tours@bh.org.il

תכניות מיוחדות:


  1. סיור שורשים
    תוכנית "שורשים" עוסקת בזהות העצמית של הפרט ובקשר בינו לבין מעגלי שייכות רחבים יותר, מעגל המשפחה והעם. במהלך התכנית ננסה  להכיר את "הסיפור" האישי והמשפחתי של כל משתתף, נחפש את הדומה והשונה ביניהם ונעמוד על זיקתם  אל סיפורו הקולקטיבי של העם היהודי.
  2. חוויה רב דורית – סבים ונכדים – לחצו לפרטים
  3. פסיפס העם היהודי-תרבות אחת פנים רבות לה.
    ברחובות ישראל תוכלו למצוא מגוון טעמים, ריחות ומוסיקה במקצבים שונים. תוכלו לשמוע דעות שונות אשר משקפות את מורכבותו של העם יהודי על זרמיו ואורחות חייו. יהודים מכל קצוות תבל; אתיופיה, ארצות הברית, מרוקו, איטליה, גרמניה, תימן ועוד. הם אמנם חולקים מאפיינים מסוימים, אך בו בזמן שונים בתכלית. התכנית מציגה ומעוררת קולות אלו על מנת להראות  את עושרו התרבותי וריבוי הגדרותיו של העם היהודי בישראל ובתפוצות.
    אורך התכנית: 3-4 שעות.

מחירים


 

42 ₪ למשתתף עבור סיור מודרך לקבוצות של 15-25 אנשים, ותוספת של 150 ₪ להדרכה עבור קבוצה של פחות מ 15 אנשים.

אזרח ותיק: סיור מודרך בקבוצות של 15-25אנשים: 23 ₪ למשתתף לסיור, 28 לתכנית.

הדרכה פרטית (מינימום 15 משתתפים): 150 ש"ח, ובנוסף דמי כניסה לכל משתתף: 42 ש"ח.

דמי כניסה לתכניות מיוחדות: 51 ש"ח