בנו עץ משפחה און ליין

  המרכז לגניאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן בבית התפוצות, בשיתוף עם "פמילי אקו"  שמחים להציג גישה חדשנית וידידותית לגניאלוגיה יהודית: תוכלו לבנות עץ משפחה אינטראקטיבי ולשתף בו קרובי משפחה בכל מקום בעולם, ללא כל צורך בהפעלת תוכנה גניאלוגית. דרך שיטה זו, ניתן לבנות את עץ המשפחה און ליין, ולצרף אותו למאגר הגניאלוגי של בית התפוצות.

  בנייתו של עץ המשפחה און ליין היא קלה, לא כרוכה בתשלום ואינה דורשת ידע בהפעלת תוכנה גניאלוגית. אין הגבלה על מספר השמות שאפשר לרשום בעץ משפחה. אפשר להוסיף גם תצלומים, אירועים וקישורים לבלוגים ולאתרי אינטרנט משפחתיים. תוכלו להוריד עותק של העץ למחשב שלכם, ולרשום אותו במאגר אילנות היוחסין של בית התפוצות. בשלב זה ממשק האתר באנגלית בלבד, ויש לרשום את שמות האנשים ומקומות הלידה, הנישואין והפטירה באותיות לועזיות בלבד. צרפו את עץ המשפחה שלכם למאגר של המרכז לגניאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן, שם יישמר המידע למען הדורות הבאים.

  הנחיות לבניית עץ משפחה און ליין:

  1.כדי להתחיל לבנות את עץ המשפחה שלכם לחצו כאן.
  2. הכניסו את הפרטים שלכם ולחצו על OK.
  3. הוסיפו אנשים נוספים, לפי האפשרויות שמשמאל.
  4. חשוב: יש לכתוב את כל השמות באותיות לועזיות ("אנגליות").
  5. שמרו את העץ שאתם עובדים עליו, על ידי לחיצה על sign in בפינה הימנית למעלה, ופתיחת חשבון חינמי בFamily Echo - 
  6. מרגע שפתחתם חשבון חינמי, תוכלו להוסיף אנשים נוספים לעץ המשפחה שלכם - המידע יישמר אוטומטי.
  7. על מנת להכין את העץ לצירופו אל מאגר בית התפוצות, לחצו על הכפתור Download / export this family בצד שמאל למטה. מהרשימה שבצד שמאל יש לבחור GEDCOM, ואחר ללחוץ על Download ולשמור את הקובץ על המחשב שלכם.
   8. כדי לשלוח את קובץ ה GEDCOM ששמרתם אל המאגר של המרכז לגניאלוגיה יהודית ע"ש דגלס א. גולדמן בבית התפוצות, פעלו לפי ההוראות