אירועים

לכל האירועים

חגיגת קיץ לילדים בעלי צרכים מיוחדים

16 אוגוסט 2012

ילדי עמותות וילדים בעלי צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם התארחו בבית התפוצות לחגיגת קיץ עליזה
ביוזמת אגודת ידידי בית התפוצות בישראל


יו"ר אגודת ידידי בית התפוצות בישראל' מר גדעון המבורגר ומנכ"ל האגודה, גב' אירית אדמוני פרלמן אירחו ביום שלישי, 31 ביולי 2012  200 ילדי עמותות וילדים עם צרכים מיוחדים יחד עם משפחותיהם ביום כיף בבית התפוצות.

 

הילדים ביקרו בתערוכת אָ - בָּ - גַּע - דַּע שבגלריה למשפחה והשתתפו בסדנת היצירה "מיצב משפחתי" בהנחייתו של האמן חנוך פיבן. אל אגודת הידידים המארחת הצטרפו השחקניות גילת אנקורי, לימור גולדשטיין יחד עם בנה, ועוד תורמים ופעילים באגודת ידידי בית התפוצות, ביניהם רונית רייכמן להט עם ילדיה, חדווה שרון עם בתה, נרדה גבאי ונכדיה, ארנון בן שלום וסמדר שמחאי ומשפחתה.


"אגודת ידידי בית התפוצות בישראל הפועלת במהלך כל השנה לקידום פרויקטים חינוכיים, תרבותיים וקהילתיים גאה לארח את אירוע הקיץ השנתי ומקדישה אותו למאות ילדים ממשפחות מצוקה, לילדי עמותות ולילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם", אמרה מנכ"ל האגודה אירית אדמוני פרלמן. "ההתלהבות הרבה של הילדים והמשפחות מרגשת כל פעם מחדש. הפעילות החווייתית שאנחנו מעניקים לילדים אלה בבית התפוצות מחזקת אותנו ומעניקה ערך מוסף לעבודתנו", סיכמה אדמוני פרלמן את היום המיוחד שארגנה אגודת הידידים בבית התפוצות.


 

תאריך
16 אוגוסט 2012