אירועים

לכל האירועים

נשף יום העצמאות

11 אפריל 2013

נשף יום העצמאות בבית התפוצות


 

ביום חמישי בערב אגודת ידידי בית התפוצות בישראל חגגה 65 למדינת ישראל ו- 35 לבית התפוצות בנשף ריקודים שהרקידה עינת שרוף.

שתו, שמחו ורקדו: חני וגדעון המבורגר, אילנה ויאיר המבורגר, אירינה נבזלין קוגן (יו"ר דירקטוריון בית התפוצות) ובעלה מיכאל קוגן, ליאוניד נבזלין (יו"ר חבר הנאמנים הבין-לאומי של בית התפוצות), דן תדמור (מנכ"ל בית התפוצות), אירית אדמוני פרלמן (מנהלת אגודת הידידים), עמי וליזיקה שגיא, יוסי חכמי, אילן וטל בירנפלד, עו"ד בני דון יחיא, מוטי רייף, הילה ורני רהב, דן ורונית להט, שוקי מדנס, חנה ובני פריזן, צביקה גיור, יעל ויינון קריי, גליה אלבין, מלכת היופי טיטי איינאו, דנה ותום פרנץ, גילת אנקורי ובעלה מייק גרינשפאן, ארז טל וגילי לוי,שגריר ליטא בישראל דריוס דגוטאס ורעייתו נידה, ורבים אחרים.

 

גדעון המבורגר, יו"ר אגודת ידידי בית התפוצות בישראל ואירית אדמוני פרלמן, מנכ"ל האגודה, יחד עם חבר הנהלת אגודת הידידים מוטי רייף, ארגנו בבית התפוצות את נשף יום העצמאות – מסיבת ריקודים עברית, שמחה ועליזה, בהנחייתה של עינת שרוף. כל ההכנסות מוקדשות לאירוח חיילים וקציני צה"ל, ילדים ובני נוער מהפריפריה בבית התפוצות, שנפתח ביום העצמאות של שנת 1978, וחוגג השנה 35 שנה לקיומו. 

 

"אני שמחה על תחילתה של מסורת, לחגוג את יום העצמאות בבית התפוצות", אמרה אירית אדמוני פרלמן והוסיפה בגאווה "אין מקום מתאים יותר לציין את עצמאותה של המדינה מאשר במוזיאון המספר את סיפורו של העם היהודי". באותה הזדמנות הכריזה אדמוני פרלמן כי מלכת היופי טיטי איינאו הסכימה להיות שגרירת הכבוד של אגודת ידידי בית התפוצות.

 

האירוע התקיים בחסות ביטוח הראל, קרן נדב וקבוצת שגיא 


 

חני וגדעון המבורגר, אירית אדמוני פרלמן (צילומים: אביב חופי)

 

ליאוניד נבזלין, דן ודנה תדמור

 

עינת שרוף

 

חוגגים עצמאות

 

טיטי איינאו ותום פרנץ

 

תאריך
11 אפריל 2013