אירועים

לכל האירועים

אגודת הידידים מארחת את חבר הנאמנים

18 יוני 2012

 

אגודת ידידי בית התפוצות בישראל מארחת את חבר הנאמנים
אגודת ידידי בית התפוצות בישראל בראשותו של מר גדעון המבורגר, אירחה  ביום ראשון 17.6.12 במלון דן את חבר הנאמנים של בית התפוצות
בראשותו של מר לאוניד נבזלין, יו"ר חבר הנאמנים
 
הגיעו: אבינעם ערמוני מנכ"ל בית התפוצות, גדעון וחני המבורגר, אירית אדמוני פרלמן מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל, ליזיקה ועמי שגיא, ליאוניד נבזלין ורעייתו אוליסיה קנטור, אירינה נבזלין-קוגן, שר ההסברה והתפוצות יולי אדלשטיין, יאיר ואילנה המבורגר, טדי שגיא עמי פדרמן, רונית ודן להט, איתן בן אליהו, כנה וזלמן שובל, פרופ' איתמר רבינוביץ', עו"ד פרופ' דוד ליבאי, טליה וגד זאבי, נעמי ודוד קוליץ, מוטי רייף, ישראל מקוב ואחרים
 
כ-150 אורחים בהם חברי פורום אנשי עסקים למען בית התפוצות, בכירי המשק והכלכלה בישראל, חברי דירקטוריון וחבר הנאמנים, תורמים ותומכים של המוזיאון מרחבי העולם הגיעו לארוחת הערב השנתית של חבר הנאמנים של בית התפוצות במלון דן. הדובר המרכזי באירוע היה אלוף (מיל.) עמוס ידלין, לשעבר ראשן אמ"ן ובתכנית האמנותית הופיעה הזמרת מרינה מקסימיליאן בלומין.
מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל גב' אירית אדמוני פרלמן מנתה בגאווה את הפעילות הענפה של האגודה בשנה האחרונה: "השקנו לאחרונה את פורום אנשי עסקים למען בית התפוצות, גוף ייחודי תומך ומשפיע המסייע לקדם מטרות ופרויקטים תרבותיים, חינוכיים וקהילתיים של בית התפוצות. הפורום מונה היום 40 חברות ואנשי עסקים מהמובילים בכלכלה הישראלית. אנו מקווים שעד סוף השנה יצטרפו חברים נוספים לפורום ויחד נעסוק בקשר ובזהות של הדורות הבאים לעם היהודי ומורשתו."
ההתכנסות השנתית של חבר הנאמנים עומדת בסימן תכנית ההתחדשות של המוזיאון אותה מוביל מעצב העל פטריק גלגר. את התכנית החדשה של תצוגת הקבע יחשוף גלאגר בישיבת חבר הנאמנים שתתקיים ביום שני 18.6.12, בבית התפוצות, בפני פורום של ראשי ארגונים יהודיים ומנהיגים צעירים מהארץ ומרחבי העולם. באותה הזדמנות יציג חבר הדירקטוריון נמרוד לב, גם את תכנית המוזיאון המקוון – בית התפוצות און-ליין.
יולי אדלשטיין, אוליסיה קנטור, ליאוניד נבזלין, אירית אדמוני פרלמן, גדעון וחני המבורגר
 
האירוע במלון דן תל אביב נערך באדיבות קבוצת שגיא וקרן נדב
תאריך
18 יוני 2012