פסטיבל "גיבורים" בחופש הגדול – קיץ של אקשן במוזיאון העם היהודי

פעילויות לילדים, תערוכה אינטראקטיבית, חידות, אפליקציות משחקים והרבה כיף – בקיץ הזה כל המשפחה מגיעה לפסטיבל גיבורי העל של העם היהודי בבית התפוצות

2 באוגוסט עד 31 באוגוסט

הרבה לפני שאלברט איינשטיין הביא לנו את תורת היחסות, עדה יונת את הריבוזום ומארק צוקרברג את הפרעת הקשב, פעלו בעולם לא מעט גיבורי-על יהודים: מקוריים, יצירתיים ונועזים לא פחות – שהגיעו להישגים כבירים ושינו את הדרך בה אנו חושבים על העולם.

אז, כשהחופש הגדול בשיאו, הקייטנות הסתיימו, הילדים וההורים מחפשים בנרות פעילות מחוץ לבית (אבל ממוזגת!), עם ערך מוסף חינוכי (אבל כיפית!) – בית התפוצות מארח את כל המשפחה לפסטיבל גיבורים.

אתם מוזמנים לבלות בתערוכה האינטראקטיבית לילדים "גיבורים: פורצי הדרך של העם היהודי", שזוכה להצלחה גדולה כבר מספר חודשים (לא לשכוח: להזמין כרטיסים מראש!) ומציגה את גיבורי וגיבורות העל לאורך ההיסטוריה היהודית – מדענים, הוגים, מהפכנים, אנשי תרבות, ספורטאים, גיבורי על אמיצים ומנהיגים מעוררי השראה והשפעה.

לצד התערוכה המלאה, מציע הפסטיבל שפע של פעילויות מקוריות ומיוחדות:

תופסת גיבורים – כתב החידה

כל משתתף מקבל ערכת משימות לאיתור גיבורים. במהלך הפעילות תפגשו דמויות יוצאת דופן (טוב, אלו שחקנים. אבל ממש טובים!) אתם צריכים לגלות מי הגיבורים העומדים מולכם באמצעות רמזים ופרטי מידע שתאספו בדרך.

(משך הפעילות: כ-60 דקות)

קיץ 2017 בבית התפוצות. צילום: אסף גמזו קיץ 2017 בבית התפוצות. צילום: אסף גמזו

אתגר בית התפוצות

מורידים את אפליקציית המשחקים המיוחדת שלנו לקיץ וצוללים לעולם מרתק של חוויית ומשימות אינטראקטיביות ברחבי בית התפוצות. כולם מוזמנים להוריד את האפליקציה ,לשחק ברחבי המוזיאון, לצבור נקודות ולהשלים את אתגר בית התפוצות (יש לנו אפילו פרס קטן לתת למי שיסיים!)

(משך הפעילות: כ-40 דקות)

להורדת האפליקציה בחינם:

 

 

תמונות של גיבורים

מכירים את זה שבמוזיאונים מבקשים לא לצלם עם הטלפונים הניידים שלכם? אז זהו, שאצלנו מבקשים מכם לשלוף את המכשיר ולהפוך לצלמים בעצמכם. כל היופי הזה קורה לכבוד "שים" (דיוויד סימור), הצלם היהודי הגאון שהתמחה במציאת גיבורים, אנונימיים ומפורסמים, והנצחתם דרך העין והמצלמה שלו.

הכי כיף: התמונות שתצלמו במהלך הפעילות יעלו על קיר האינסטגרם הגדול שלנו שמוקרן בלובי לכל העוברים והשבים!

(משך הפעילות:  כ-30 דקות)

רכישת כרטיסים

הזמנת כרטיסים בטל': 03-7457808 

*שימו לב: בימים שישי ושבת הפעילות מתקיימת רק בתערוכה "גיבורים". יש להזמין כרטיסים מראש!

הפעילות מתאימה לילדים בגילאי 5-12 ולכל המשפחה.

החל מיום רביעי, 2 באוגוסט – יורחבו שעות הפתיחה:

ימים א' – ה' 09:00-19:30

יום ו' – 09:00-14:00

שבת – 10:00-15:00

מחיר כרטיס: 45 ₪ (הכרטיס מאפשר כניסה לכל התערוכות במוזיאון ולכל הפעילויות המתרחשות באותו יום בבית התפוצות)