חדשות

כל החדשות

דן תדמור התמנה למנכ"ל בית התפוצות

11.12.2012

דן תדמורדן תדמור התמנה למנכ"ל בית התפוצות
המינוי אושר פה אחד, בישיבת דירקטוריון שהתקיימה ביום ראשון

 

ביום ראשון, נר שני של חנוכה, אישר דירקטוריון בית התפוצות בראשותה של גב' אירינה נבזלין קוגן, יו"ר הדירקטוריון, את מינויו של מר דן תדמור למנכ"ל בית התפוצות. דן תדמור מביא עימו ניסיון עשיר בתחום פיתוח התוכן והניהול, והוא יתחיל את תפקידו מייד.

 

עד לאחרונה ניהל תדמור את חברת "טלעד", העוסקת בהפקת ערוצי טלוויזיה בארץ ובעולם. לפני כן כיהן כמנכ"ל ערוץ המוסיקה הישראלי – ערוץ 24; ובמשך כ-18 שנה עבד במגוון תפקידי ניהול ועריכה במסגרת קבוצת "ידיעות אחרונות". הוא כיהן כעורך ראשי משותף של רשת ידיעות תקשורת ובהמשך כמנכ"ל ועורך ראשי של חברת הירחונים של "ידיעות אחרונות". תפקידיו בתחומי פיתוח התוכן יסייעו לו רבות בקידום התכניות העתידיות של מוזיאון בית התפוצות להפוך למוזיאון העם היהודי היחיד מסוגו בעולם.

 

דן תדמור, בן 48, נשוי + 3, שירת ביחידת המודיעין המובחרת 8200. הוא בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים, בה סיים בהצטיינות תואר ראשון בחוג למדעי המדינה.

 

"בשם הדירקטוריון אני מאחלת למנכ"ל הנבחר, דן תדמור, הצלחה רבה בתפקידו החדש", אמרה
גב' אירינה נבזלין קוגן, והוסיפה כי "בית התפוצות עומד היום בפני אתגרים חשובים להמשך פעילותו ומיצובו כמוזיאון העם היהודי. תיכנונה של תצוגת הקבע החדשה של בית התפוצות נמצא בשלביו האחרונים, והמוזיאון ממשיך לייצר פעילות תוססת ותערוכות חדשות עבור הקהל הרחב, בין השאר כחלק מאירועי חג החנוכה. אנו מקווים כי יחד עם המנכ"ל החדש נמשיך לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו ונהפוך את המוזיאון למרכז תרבותי משגשג עבור יהודים בארץ ובעולם."