חדשות

כל החדשות

אגודת הידידים אירחה קונצרט של יניב ד'אור וגיל שוחט

15.02.2013

אירית אדמוני פרלמן, מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל וגדעון המבורגר, יו"ר האגודה, הזמינו את פורום אנשי העסקים והידידים של בית התפוצות למופע מרגש ורומנטי של אריות איטלקיות ושירים ישראלים בביצוע זמר האופרה יניב ד'אור והפסנתרן גיל שוחט (שני, 7 בינואר).

 

למרות הגשם והסערה הגיעו לקונצרט החגיגי אירינה נבזלין-קוגן, יו"ר דירקטוריון בית התפוצות ובעלה מיכאל קוגן; דן תדמור, מנכ"ל בית התפוצות; סוראייה ויונס נאזריאן; אתי וגד פרופר; ליזיקה ועמי שגיא; גדעון המבורגר; שלום וזיוה זיידלר; אילנה אס, חדווה וגיל שרון, ועוד ידידים, שוחרים ותומכים.

 

הקהל זכה להאזין לקונצרט רומנטי - "כמה מתוק הוא כאב האהבה", אריות אהבה איטלקיות וצרפתיות מהרנסנס, שירים ממחזות זמר ושירים ישראלים מוכרים בניחוח חדש, בביצועם של יניב ד'אור (קונטרה-טנור) וגיל שוחט (פסנתר).

 

לפני הקונצרט התחממו האורחים בקבלת פנים וסיירו בתערוכה החדשה "חוטים של משי: סיפורה של יהדות בוכארה" שנפתחה בבית התפוצות ביום חמישי שעבר. התערוכה סוקרת את עולמה העשיר של יהדות בוכארה - מהקהילות היהודיות העתיקות ביותר.

 

"סיימנו את שנת 2012 עם מגוון אירועים, בין היתר תצוגה של שמלות כלה בהשראת התכנים של בית התפוצות בשבוע האופנה של גינדי תל אביב. התצוגה, שזכתה להד עצום, אורגנה בשיתוף עם ביה"ס הגבוה "שנקר"; והערב אני שמחה לפתוח, ביחד עם גדעון המבורגר, יו"ר אגודת הידידים של בית התפוצות, את שנת 2013 במופע של גיל שוחט ויניב ד'אור. התרומות שאנו מגייסים באירועים אלה מאפשרות לילדים, לחיילים ולמשפחות מהפריפריה להגיע לבית התפוצות וליהנות משלל הפעילויות שמציע המוזיאון", כך בירכה את הקהל אירית אדמוני פרלמן, מנכ"ל אגודת הידידים.