חדשות

כל החדשות

"הרי את מקודשת לי..." - אתם חלק מהסיפור

08.03.2010

בית התפוצות מזמין אתכם להיות חלק מהתערוכה  "בטבעת זו: חתונה באמנות העכשווית", שתיפתח ב- 25 בפברואר 2010. שלחו אלינו קטעים מעניינים מסרטי החתונה שלכם, ואנו נשלב אותם בפעילות הנלווית של התערוכה. התערוכה עוסקת בהיבטים המסורתיים של מוסד הנישואין לצד אלו החדשניים ושוברי המסורת, הן מבחינה תכנית והן מבחינה ויזואלית, דרך עיניהם של אמנים עכשוויים.


אנו מחפשים קטעי סרטים מגוונים, כולל סרטי חתונה ישנים שצולמו בפורמטים שונים, שיציגו את עושר הביטויים של החתונה היהודית על גווניה. לצד התערוכה יקיים בית התפוצות כנסים והשתלמויות, בשילוב הקרנת סרטים והרצאות מפי דוברים מהשיח העכשווי. קטעים מעניינים, מצחיקים, מיוחדים ויוצאי דופן, מתוך סרטי הווידיאו אשר ישלחו לבית התפוצות ירכיבו סרט וידאו ייחודי המדגיש את השונה והדומה שבחתונות יהודיות. בתום תקופת ההצגה בבית התפוצות, תנדוד התערוכה ברחבי הארץ. בנוסף, הסרטים יתווספו לארכיון הסרטים של בית התפוצות ההולך ומתרחב.
 

 

"אתם חלק מהסיפור" -  את סרטי הווידאו, ישנים וחדשים, אנא שלחו לבית התפוצות  בפורמט DVD או VHS. זכרו לצרף פרטים אישיים, סיפורים קטנים, שמות וכדומה, וגם אישור בכתב המתיר לבית התפוצות את השימוש בסרטים. 

 

כתובת למשלוח:

בית התפוצות - מוזיאון העם היהודי

ת"ד 39359

תל אביב 61392. לידי גילה כהן, ארכיון הסרטים. bhgilac@post.tau.ac.il

 

המוזיאון שומר לעצמו את הזכות לבחור אילו מבין הסרטים וחומר התיעוד יוצגו, אם בכלל, כמו גם לערוך קטעים מתוך החומר המצולם.