חדשות

כל החדשות

אגודת הידידים מארחת את חבר הנאמנים

26.06.2012

 

 
אגודת ידידי בית התפוצות בישראל (יו"ר: מר גדעון המבורגר) אירחה בחודש יוני במלון דן את חבר הנאמנים של בית התפוצות
בראשותו של מר לאוניד נבזלין, יו"ר חבר הנאמנים
 
הגיעו: אבינעם ערמוני מנכ"ל בית התפוצות, גדעון וחני המבורגר, אירית אדמוני פרלמן, מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל, ליזיקה ועמי שגיא, ליאוניד נבזלין ורעייתו אוליסיה קנטור, אירינה נבזלין-קוגן, יולי אדלשטיין, שר ההסברה והתפוצות, יאיר ואילנה המבורגר, טדי שגיא, עמי פדרמן, רונית ודן להט, איתן בן אליהו, כנה וזלמן שובל, פרופ' איתמר רבינוביץ', עו"ד פרופ' דוד ליבאי, טליה וגד זאבי, נעמי ודוד קוליץ, מוטי רייף, ישראל מקוב ואחרים.
 
כ-150 אורחים, ביניהם חברי פורום אנשי עסקים למען בית התפוצות, בכירי המשק והכלכלה בישראל, חברי דירקטוריון וחבר הנאמנים, תורמים ותומכים של המוזיאון מרחבי העולם הגיעו לארוחת הערב השנתית של חבר הנאמנים של בית התפוצות במלון דן. הדובר המרכזי באירוע היה אלוף (מיל.) עמוס ידלין, לשעבר ראשן אמ"ן ובתכנית האמנותית הופיעה הזמרת מרינה מקסימיליאן בלומין.
מנכ"ל אגודת ידידי בית התפוצות בישראל, גב' אירית אדמוני פרלמן, סיפרה בגאווה על הפעילות הענפה של האגודה בשנה האחרונה: "השקנו לאחרונה את פורום אנשי עסקים למען בית התפוצות, גוף ייחודי תומך ומשפיע המסייע לקדם מטרות ופרויקטים תרבותיים, חינוכיים וקהילתיים של בית התפוצות. הפורום מונה היום 40 חברות ואנשי עסקים מובילים בכלכלה הישראלית. אנו מקווים שעד סוף השנה יצטרפו חברים נוספים לפורום ויחד נעסוק בקשר ובזהות של הדור הצעיר והדורות הבאים לעם היהודי ולמורשתו."
ההתכנסות השנתית של חבר הנאמנים עומדת בסימן תכנית ההתחדשות של המוזיאון, אשר מוביל מעצב העל פטריק גלגר. את התכנית החדשה של תצוגת הקבע חשף גלגר בישיבת חבר הנאמנים בבית התפוצות, בפני פורום של ראשי ארגונים יהודיים ומנהיגים צעירים מהארץ ומרחבי העולם. באותה הזדמנות הציג חבר הדירקטוריון, נמרוד לב, גם את תכנית המוזיאון המקוון – בית התפוצות און-ליין.
 יולי אדלשטיין, אוליסיה קנטור, ליאוניד נבזלין, אירית אדמוני פרלמן, גדעון וחני המבורגר
האירוע במלון דן תל אביב נערך באדיבות קבוצת שגיא וקרן נדב