זוכי 2008 - 2009

זוכים/ות לשנת 2008/9

הזוכים/ות בתחרות בשנת

 

אבי רובין, מקיף ו', אשדוד, ישראל

אביה אשריאן, דנציגר, קרית שמונה, ישראל

אביטל פורטינסקי , אולפנת צביה, הרצליה, ישראל

אופיר ממן, "רעות", ירושלים, ישראל

אור אברהם, תיכון מקיף ע"ש זינמן, דימונה, ישראל

אור ליליאן, אורט יד ליבוביץ, נתניה,ישראל

אור מיקנובסקי, תיכון "בגין", אילת, ישראל

אושר לופו, עתידים, אור עקיבא, ישראל

אושרת רודשטיין, נופרים, טבריה, ישראל

איתי איזדנבוד, ביה"ס הריאלי, חיפה, ישראל

איתי ויהונתן ספוזניק, המנחיל, רמת גן, ישראל

איתי קעטב, אורט חולון, ישראל

אלברטו אברהם אשכנזי, "עתיד", מקסיקו

אלחנדרו פרוינדליך דויטש, ביה"ס חיים וייצמן, צ'ילה

אליוט נידם שוורץ, ביה"ס אבן גבירול, ספרד

אליזבטה קיריצ'נקו, ביה"ס 114, דנייפרופטברובסק, אוקראינה

אסף חינגלי, עליות, ר"ג, ישראל

אריאלה אביגדור שטראוס, ביה"ס יבנה מקסיקו

אשר שוקרון בנגואליד, ביה"ס אבן-גבירול, ספרד

בר חפר, חטה"ב ע"ש שלמה פיינשטיין, פתח תקוה, ישראל

בר שריר, החורש, זיכרון יעקב, ישראל

ברנרד גמפל בראון, "מורל אי לוסס", ונצואלה

גבריאל אונגר פיטו, ביה"ס חיים וייצמן, צ'ילה

ג'יזל אופלין גרינברג, ביה"ס העברי מקסיקו

דליה פקר, "שלום עליכם", ארגנטינה

דניאל דוד, תיכון למדעים "על"ה", הרצליה, ישראל

דניאל זוהר, ביה"ס חוף השרון, ישראל

דניאל טל, המתמיד, רמת גן, ישראל

דנית ויינראוב, "מורל אי לוסס", ונצואלה

דקל עידן, דקל וילנאי, מעלה אדומים, ישראל

הדס אגמי, חטה"ב ע"ש "רבין", גבעת זאב, ישראל

הילי דוד, עין כרם, ירושלים, ישראל

ויקטוריה סחנו, ביה"ס אורט מס' 94, אודסה, אוקראינה

ונסה טרויסה, ביה"ס העברי מקסיקו

חיימה רויטמן פוליקן, בית הספר הספרדי, ספרד

חיימה שמואל ישראל, ביה"ס אבן גבירול, ספרד

חן בגיזדה, חטה"ב ע"ש פיינשטיין, פתח תקוה, ישראל

חן שינה, ביה"ס שאול אביגור, רמת גן, ישראל

טל אבו, מקיף ה', אשדוד, ישראל

טל ישראלי, מדעים ואמנויות מקיף כללי, אופקים, ישראל

טניה הימלפארב, ביה"ס י"ל פרץ, מקסיקו

יבגני לאנין, ביה"ס 132, בלרוס

יגאל אפלבאום, ביה"ס חיים וייצמן, צ'ילה

יגאל חומשטיין וילק, ביה"ס העברי מקסיקו

יהונתן מי-טל, בי"ס מרחבים, קרית החינוך מרחבים, ישראל
יובל דהן, חטה"ב אורט דפנה, קרית ביאליק, ישראל

יובל הלוי, תיכון אזורי גדרה, ישראל

יובל שאנן, בן גוריון, הרצליה, ישראל

יוגב מלכה, "עתיד", רמת גן, ישראל

יורי סאיינקו, ביה"ס 114, דנייפרופטברובסק, אוקראינה

יותם פסן, ליאו באק, חיפה, ישראל

יעל חורי, חטה"ב ברנר, פתח תקוה, ישראל

ירדן פדר, "אלדד", רמת פולג, נתניה, ישראל

לוקס מזרחי גרסיה, "יונה חי", ארגנטינה

ליאור נעלי, רוגזין ב', קרית אתא, ישראל

ליז בציס, אורט רמות, ירושלים, ישראל

לילה פוקורסקי, "תרבות", ארגנטינה

לילה פייגין, ביאליק דווטו, ארגנטינה

מאי הברמן, מקיף ז', רמות, ישראל

מאי הברמן, מקיף ז', רמות, ישראל

מיכל לאון, כפר סילבר – חינוך התיישבותי, אשקלון, ישראל

מילנה נובחוב, מקיף כללי אמית גוטוירט, שדרות, ישראל

מיקאל זרח, הגפן, ר"ג, ישראל

מישל פונסקי, ביה"ס העברי מקסיקו

מרים שייחטמן, בית ספר י.ל. פרץ, מקסיקו

מרי-נועה בנדהאן ישראל, ביה"ס אבן גבירול, ספרד

נועה ניר , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל

נטע גולן, אולפנת צביה, הרצליה, ישראל

נטע לוי, "הבילויים", רמת גן, ישראל

ניר דדון דנציגר, קריית שמונה, ישראל

ניר פנקלשטיין , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל

סוזן ס. גרזון זיגלבוים, "מורל אי לוסס", ונצואלה

סנדרה שוקרון אלפון, ביה"ס אבן גבירול, ספרד

עדי גורה, אולפנת צביה, הרצליה, ישראל

עדן אריאלי, חטה"ב אורט דפנה, קרית ביאליק, ישראל

עדן דרבקין, חטה"ב נופר, נהריה, ישראל

עומר בקלר, דקל וילנאי ב', מעלה אדומים, ישראל

עמית ביטון, מקיף ט', אשדוד, ישראל

עמית גל, תיכון "רבין", אילת,ישראל

עמית וניב שקד , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל

פז בר שלום, עירוני ג', תל"י, ירושלים, ישראל

קורן שריג, חטה"ב ע"ש שמואל הנגיד, הרצליה, ישראל

קטלינה בראון, "תרבות" ארגנטינה

קים סט, תיכון חת באר שבע, ישראל

רון טננבאום, ביה"ס החקלאי מקווה ישראל, תל אביב, ישראל

רחל טורקי קסאב, "עתיד", מקסיקו

שחר גוטמן, עירוני א',מודיעין, ישראל

שיר ויובל זהבי, חטה"ב "גוונים", ראש העין, ישראל

שמואל בן שמעון, אורט מעלה, טבריה, ישראל

שנטל רויטמן, ביאליק דווטו, ארגנטינה

שני פקטור , חטיבת "רמון" כוכב יאיר , ישראל

שרה שטיינברג אופלין, ביה"ס הספרדי, מקסיקו

שרי ואיבון לובטון חחאטי, "מגן דוד", מקסיקו

תומר גרבינר, תיכון מקיף ע"ש גולדווטר, אילת, ישראל

תמיר חזני, חטה"ב יד-גיורא, הרצליה, ישראל

תמרה אולשטיין, בית אל, ארגנטינה