חיפוש מוצר
חפשו
בתוך
חפשו

ספרים וקטלוגים

"פנים רבות" - כתב-עת חדש לתרבות, גליון מס' 1

מחיר

  • NIS 35.00 + P & P
  • US$ + P & P
בהוצאת בית התפוצות.

סקירה של תערוכות העוסקות בתיעוד, צילום, אמנות ויודאיקה. מחיר: 35 ש"ח

הגיליון הראשון של כתב-העת לתרבות של בית התפוצות, "פנים רבות", יצא לאור ביוני 2010, ומציג עשייה עשירה ומגוונת בתחום התערוכות המתחלפות של המוזיאון.

 

עם הרחבת קומת הכניסה, נוספו למוזיאון גלריות חדשות לתערוכות מתחלפות. בגלריות אלה הוצגו תערוכות אשר מייצגות את התפישה המוזיאלית החדשה של בית התפוצות. לצד תערוכות מסורתיות המתעדות את החיים היהודיים ברחבי העולם כמו "מורשת ורגלאנד: היהודים בנורבגיה" ו"אוהל תפילה ביער מושלג: סיפורם של יהודי פינלנד", הוצגה גם תערוכת אמנות ישראלית "ארץ מול שמים: הציור של לודוויג בלום", תערוכה מקיפה של אחד הציירים החשובים שחיו ופעלו בארץ. הייתה זו בהחלט תערוכה פורצת דרך בתחום התערוכות שהוצגו בבית התפוצות. ולצד תערוכה זו נפתחו גם תערוכות של אמנות עכשווית כמו "תיאטרון זהויות", "יודאיקה טוויסט: חדשנות בעיצוב יודאיקה" ו"בטבעת זו: חתונה באמנות העכשווית".

 

כתב-העת החדש "פנים רבות", הוא לא רק הפנים החדשות של בית התפוצות, אלא ניתן לקרוא בו גם על התוכנית לבניית המוזיאון החדש, אותה מובילה האוצרת ד"ר אורית שחם-גובר.

 

כתב העת נפתח בשתי הקדמות מאת אבינעם ערומוני, מנכ"ל בית התפוצות וחגי שגב האוצר הראשי של המוזיאון, המוביל את התפישה המוזיאלית החדשה ואת התפנית בתחום התערוכות המתחלפות של בית התפוצות.

 

ערכה אסיא ראובן והעיצוב הגראפי נעשה ע"י דפנה סרוסי מסטודיו 40.

 

בכתב העת 74 עמודי צבע מרהיבים הכוללים תמונות, כתבות ומאמרי דעה.

 

מחיר: 35 ש"ח
 

 
 
 

סל קניות  (0)  פריטים
דמי משלוח : NIS 
סה"כ  :NIS 
להזמנה