פעילות לילדים בתל-אביב, בימי חול אחר הצהריים, בחינם!

בית התפוצות – מוזיאון העם היהודי, מציע לכם, הורים וילדים, אפשרות בילוי כייפי, חינוכי, ואטרקטיבי במיוחד – פעילות לילדים חינם אחר הצהריים בימי חול, בתערוכה אינטראקטיבית מהנה ומלאת אקשן

אחרי החגים כבר כאן, אבל התשובה לשאלה "מה עושים עם הילדים אחר הצהרים?" תמיד נשארת. אז לכבוד החורף הממשמש ובא, החלטנו לעזור להורים ולילדים עם אפשרות קוסמת לאחר צהרים מלא אקשן ועניין, ערכים וכיף, אצלנו בבית התפוצות – מוזיאון העם היהודי, והילדים – חינם!

כמה ילדים חינם? עד חמישה. כמה מבוגרים? אפילו הורה אחד או כל מלווה אחר שירכוש כרטיס בודד, יכול להביא איתו עד חמישה ילדים עד גיל 18 שייכנסו ללא כל תשלום למוזיאון!

מה הכנו לכם כשבבית כבר מוכר ומשעמם מדי ובחוץ קריר וגשום? אז ככה: אתם מוזמנים לבלות בתערוכה האינטראקטיבית לילדים "גיבורים: פורצי הדרך של העם היהודי", שזוכה להצלחה גדולה (חשוב: יש לשריין מקום לתערוכה בטלפון למרכז המבקרים, או בהגעה למקום ע"ב מקום פנוי) ומציגה את גיבורי וגיבורות העל לאורך ההיסטוריה היהודית – מדענים, הוגים, מהפכנים, אנשי תרבות, ספורטאים, גיבורי על אמיצים ומנהיגים מעוררי השראה והשפעה.

בחלל המוזיאון תוכלו לבקר בתערוכת בתי הכנסת המפוארת ובתערוכת הצילומים עוצרת הנשימה של "שים". באותו מחיר כניסה צנוע שיקנה לכם גישה לכל הטוב הזה, תוכלו ליהנות גם מגישה עצמאית לתצוגת המחווה לציון 75 שנה לבוב דילן ולתערוכה המרגשת "מבצע משה – 30 שנה אחרי".

 

 

כפוף לתנאים הבאים


* כניסה חינם ל-5 ילדים עד גיל 18 מותנית ברכישת כרטיס מבוגר

הזמנת מקום ל"גיבורים" מראש בטלפון (או בהגעה): 03-7457808,
או על-בסיס מקום פנוי, בכפוף להוראות הבטיחות של הגלריה, שעות הפעילות ומידע נוסף

ברכישת כרטיס מבוגר אחד ניתנת הרשאת כניסה לעד חמישה ילדים

הכניסה הינה לכל התערוכות המוצגות במוזיאון

המבצע תקף לאמצע שבוע בלבד  (בימים א-ה),  החל מהשעה 15:00 ואילך

המבצע לא כולל חגים ושבתות

המבצע לא תקף בחנוכה

המבצע לא תקף לקבוצות

המבצע בתוקף עד ליום 31.12.2017

בית התפוצות רשאי להפסיק את המבצע בכל עת

ט.ל.ח.

שימו לב


  • ביום רביעי, 1 בנובמבר, המוזיאון ייסגר בשעה 14.00. עמכם הסליחה
  • ביום ראשון, 5 בנובמבר, המוזיאון יהיה סגור. עמכם הסליחה