אהבה זה קורע!

 ט"ו באב בבית התפוצות

צוחקים אתכם. על הנושא הכי רציני שיש

יום חמישי, 26 ביולי 2018

כרטיסים במכירה מוקדמת – 40 שקלים

20:00

סיור מודרך מלא סיפורי אהבה בתערוכת ההומור שלנו "ויהי צחוק – הומור יהודי מסביב לעולם"

20:30 

מה נסגר עם קומדיות רומנטיות?

נעמה רק וגלית חוגי מדברות על הז'אנר והמדיום – מהמסך הגדול למסך הקטן – למה קומיקאיות יהודיות בעשור האחרון התנפלו על ROM-COM? איזה מעשים מגונים נעשים בז'אנר הדביק ואיך הוא הפך לפלטפורמה להעברת מסרים חתרנים? נראה קטעים מתוך הסדרות המובילות, נדבר על קומדיה רומנטית ישראלית ועוד מלא דברים!

21:30

סלאם ג'אם אהבה*

מופע פואטרי סלאם בועט עם אמני הספוקן וורד המובילים עם חיזוק מוזיקלי שביחד – נותנים ברומאנס! עם לוסי איוב, יוסי צברי, יעל חץ ואוריה ויצטום.

*סלאם ג'אם: משוררים ומוזיקאים מהבולטים שביוצרי הפואטרי סלאם במופע מיוחד בו המשוררים מגיעים עם טקסטים מוכנים מראש, ומאלתרים עם המוזיקאי ביצוע חד פעמי לשיר שלהם. במפגש בין המילים למוזיקה נוצרת חגיגה של קצב, שפה, צליל ותוכן.

על המשתתפים\ות:

  • נעמה רק: כתבת תרבות במגזין Time Out, מרצה בנושאי קולנוע, טלוויזיה ומוזיקה, ומנחה חידון טריוויה דו-חודשי בספרייה לקולנוע של סינמטק תל-אביב.
  • גלית חוגי: תסריטאית וסטנדאפיסטית ישראלית. זוכת פרס האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה על התסריט שכתבה  עם נועה ארנברג לסדרה "האחיות המוצלחות שלי". משתתפת בפאנל "גב האומה".
  • פואטרי סלאם ישראל: החל בפעילות בשנת 2012 בפאבים היותר מפוקפקים של ירושלים, משם התפשט לתל אביב, חיפה, באר שבע והגליל העליון. כיום  כבר מתקיימים ברחבי הארץ עשרות אירועי פואטרי סלאם רשמיים.

להזמנת כרטיסים מראש:


לרכישת כרטיסים

[email protected]

03-745-7808