החל מה-1 ביולי: מוזיאון העם היהודי חוזר לשגרה

בהתאם להנחיות משרד הבריאות

לאחר שלושה חודשים וחצי שדלתות המוזיאון היו סגורות, אנחנו שמחים ונרגשים לבשר על פתיחה מחדש, בהתאם להנחיות המלאות של משרד הבריאות על פי התו הסגול.

אנחנו בטוחים שהתגעגעתם, אנחנו אפילו יותר. לחזור לראות את התורים בעמדת רכישת הכרטיסים, את הקבוצות מתלוות למדריכים שלנו בסיורים בחללי המוזיאון, את הילדים רצים ומשתוללים בלובי החדש והמצוחצח שלנו, לפני ואחרי ששיחקו ונהנו מכל מוצג בגלריית הילדים.

אז הקורונה עדיין לא מאפשרת לנו לחזור לפעילות מלאה ושגרתית, כפי שהיינו רוצים, אבל הצלחנו לייצר סביבה בטוחה ונוחה לביקור אצלנו, עם כל ההתאמות הנדרשות: בדיקת חום בכניסה, חבישת מסכה חובה בכל זמן הביקור, עמדות חיטוי אלכוג'ל ברחבי המוזיאון, מספר מבקרים מוגדר ומבוקר בכל גלריה בזמן נתון  ושמירת מרחק.

בעקבות ההגבלות, החלטנו להעניק לכל רוכש כרטיס למוזיאון, כרטיס חינם לתצוגת הקבע החדשה שתיפתח בסתיו השנה. שלוש קומות, למעלה מ-6,000 מ"ר שטח תצוגה של הסיפור היהודי כפי שמעולם לא חוויתם.

במהלך התקופה בה המוזיאון היה סגור, עשינו הכל לשמור אתכם על קשר רציף דרך יצירת תכנים ייעודיים ומיוחדים ופעילויות מהבית לכל המשפחה, דרך עמוד הפייסבוק שלנו ואתר המוזיאון. אתם מוזמנים, כמובן, להמשיך להתעדכן וליהנות מאותם תכנים גם כעת, אבל לשמחתנו – עכשיו, סוף סוף, נוכל גם לארח אתכם אצלנו!

לצערנו, ההגבלות מחייבות אותנו להשאיר את גלריית "גיבורים" סגורה עד להקלה בהנחיות, כמו גם כמה ממוצגי האינטראקטיב בתערוכת ההומור, אבל פרט לכך – התערוכות שלנו פתוחות, כמו גם חנות המוזיאון ובית קפה ארומה והוספנו שלושה סיורים מודרכים חינם מדי יום חול ב-10:00, 12:00 ו-14:00 (סיור אחד בימי שישי)

חדר מאגרי המידע לא ייפתח לצערנו, אבל כמו תמיד תוכלו לצלול אל מאגרי המידע המקוונים שלנו בעזרת אתר המאגרים שעובר בימים אלה שדרוג משמעותי

התערוכות שלנו

ויהי צחוק – הומור יהודי מסביב לעולם

היכל בתי הכנסת: "הללו-יה! כינוס, תפילה, לימוד"

לוכד ההיסטוריה: שִׁים (דייוויד סימור) 

מבצע משה: 30 שנה אחרי

הנני, הנני: מיצג וידאו במחווה ללאונרד כהן

העדשה היהודית 2020

 

שעות פתיחה

ראשון – סגור

שני עד חמישי 10:00-17:00

שישי 09:00-14:00

שבת 10:00-15:00

————————————————–

סיורים מודרכים חינם

שני-חמישי 10:00, 12:00, 14:00

שישי 11:00

————————————————–

מחירי כרטיסים

כרטיס רגיל:                              49 ₪

אזרחים ותיקים וסגל אונ' ת"א,
עולים חדשים, בעלי תעודת נכה,
חיילים באזרחי וסטודנטים:         24 ₪

ילדים עד גיל 5 – חינם

כל רוכש כרטיס יזכה בכרטיס חינם לתצוגת הקבע החדשה שתיפתח בסתיו 2020

שימו לב: ביום חמישי, ט' באב, 30.7, המוזיאון יהיה סגור

נא להזמין כרטיסים מראש באתר!

רכישת כרטיסים מאובטחת